Verona house

Apartmán

Verona, ItálieCHIODA 37, 37136

Orientační cena za noc pro 2 osoby~6 936 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 9 hostů
  • Rozloha: 85 m²
  • Ložnice: 2

Ceny a dostupnost

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~6 936 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O apartmánu

V ubytování Verona house v lokalitě Verona najdete zahradu. „Parco Santa Teresa“ leží 1,6 km od ubytování.

„Apartmán typu Superior se 2 ložnicemi“ má 85 m² a pojme až 9 osob. Vlastní koupelna a fén jsou v tomto apartmánu. Vybavení zahrnuje také kuchyň nebo kuchyňský kout, lednici, varnou desku a mikrovlnnou troubu. Dále můžete využívat televizi, balkon nebo terasu, klimatizaci a pračku. Výhled na zahradu máte v tomto apartmánu.

V tomto ubytování se můžete připojit k Wi-Fi zdarma. K dispozici je bezplatné parkování.

Vzdálenosti k vybraným místům

Piazza Bra4,3 km
Castelvecchio5,1 km
Via Mazzini5,5 km
Bazilika San Zeno Maggiore5,7 km

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Vyhovuje tento apartmán vašim potřebám?

Apartmán

Ověřit, zda vyhovuje
Ověřit, zda vyhovuje
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Zadejte počet hostů a vyberte potřebné vybavení. Ověříme, zda toto ubytování splňuje vaše požadavky. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat

Apartmán typu Superior se 2 ložnicemi

▾

Verona house - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkování zdarma
  • Klimatizace
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Domácí zvířata povolena
  • Zahrada

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezddo

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Minimální věk hostů je 18 let.

Pobyt dětí není povolen.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Parkování

K dispozici je bezplatné parkování.

Poplatky a záloha

Ubytování může vyžadovat zálohu ve výši 100 EUR. Úhrada: bankovní převod; 7 dní před přihlášením. Vrácení: bankovní převod; 7 dní po odhlášení.

Děti a přistýlky

Způsob platby kauce: card.

Zvířata

  • Domácí zvířata jsou povolena. Může být účtován poplatek.
Informace ubytování - původní jazyk

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Jazyky
  • německy
  • řecky
  • anglicky
  • španělsky
  • francouzsky
  • italsky
  • nizozemsky
  • portugalsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • 023091-LOC-00004

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je železniční stanice „Verona Porta Nuova“ od ubytování „Verona house“?

Železniční stanice „Verona Porta Nuova“ se nachází 2 km vzdušnou čarou od ubytování.

Jak daleko je letiště „Verona Villafranca Airport“ od ubytování „Verona house“?

Verona Villafranca Airport se nachází 6,2 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Přečtěte si recenze apartmánu Verona house nebo přidejte vlastní.

Podělte se o zkušenosti z pobytu v ubytování Verona house. Napište, jak hodnotíte pokoj, čistotu a služby. Vaše recenze pomůže ostatním vybrat si ubytování.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Verona house - srovnání cen

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s ubytováními ve stejném městě. Typická cena: polovina ubytování je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: ubytování 4★ nebo obdobné úrovně

Toto ubytování
~6 936 Kč
Typická cena
~3 287 Kč

Dražší než 10 z 10 ubytování 4★ nebo obdobné úrovně v tomto městě.

Porovnané ubytování 4★ nebo obdobné úrovně: 355

Stejný standard a vybavení

Toto ubytování
~6 936 Kč
Typická cena
~2 869 Kč

Toto ubytování je o 142 % dražší než typická cena této skupiny.

Ubytování 4★ nebo obdobné úrovně se zahradou a s parkováním zdarma: 42

Za podobnou cenu

~5 895 Kč – ~7 976 Kč

  • Porovnaná ubytování 22
  • Lépe hodnocená než toto ubytování 21
  • S bazénem 1
  • Se snídaní 7

Nejlépe hodnocené za tuto cenu

PALAZZO CIOPETA - Italian Excellence

9,8/10 ~6 732 Kč

Ceny za noc pro 2 dospělé jsou orientační. Ověřte si cenu pro svůj termín. Zahrnujeme oficiální hotelové hvězdičky i odhadovaný standard ubytování.
Více o srovnání

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování. Standard zahrnuje oficiální hotelové hvězdičky (★) i odhadovanou úroveň jiných ubytování (●). Ne každý objekt ve skupině má oficiální hotelovou kategorii.