Urban Chic Apartament

3 Via Marcantonio Flaminio, 37133 Verona, Itálie

  • Až pro 6 hostů
  • Rozloha: 80 m²
  • Ložnice: 2

Apartmán Urban Chic Apartament se nachází ve městě Verona. Součástí ubytování jsou kuchyň a pračka. K dispozici jsou parkoviště, terasa a Wi-Fi. Vzdálenost k Museo di Storia Naturale je 1,6 km. Piazza Indipendenza se nachází 2 km od apartmánu.

Ubytování má rozlohu 80 m² a dvě ložnice. Ubytovat se zde může až šest osob. V ložnicích jsou samostatná postel a manželská postel.

Vzdálenosti k vybraným místům

Verona3,1 km
Piazza Bra3,1 km
Via Mazzini3,3 km
Sant'Anastasia3,9 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Nabídka pokojů

Apartmán se 2 ložnicemi

  • kuchyňský kout
  • kuchyň
  • balkon

6 osob80 m²kuchyňský kout

Urban Chic Apartament - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkování zdarma
  • Klimatizace
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Domácí zvířata povolena
  • Terasa

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd Do
OdjezdOd Do

Děti a přistýlky

Hosté musí být starší 18 let pro check-in.

Vítáme děti všech věkových kategorií.

Dětská postýlka - pro děti od 0 do 3 let · zdarma

Zvířata

  • Domácí zvířata jsou povolena zdarma.
Důležité informace

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Spravováno soukromým hostitelem

Jazyky
  • německy
  • anglicky
  • španělsky
  • italsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • 023091-loc-06434

Urban Chic Apartament na mapě: Verona

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Urban Chic Apartament“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 15:00 do 21:00. Odhlášení: od 08:00 do 11:00.

Je u objektu „Urban Chic Apartament“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „Urban Chic Apartament“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Pro kolik hostů je Urban Chic Apartament určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 6 hostů.

Nabízí Urban Chic Apartament vybavení pro rodiny?

Na místě je k dispozici vybavení pro rodiny.

Kde se nachází Urban Chic Apartament?

Ubytování se nachází ve městě Verona.

Jak daleko je Verona Porta Vescovo od ubytování „Urban Chic Apartament“?

Verona Porta Vescovo se nachází 330 m od ubytování.

Jak daleko je od ubytování „Urban Chic Apartament“ nejbližší letiště?

Aeroporto Valerio Catullo di Verona-Villafranca se nachází 11,1 km od ubytování.

Recenze ubytování Urban Chic Apartament

Průměrné hodnocení z 12 recenzí na Booking.com je 10/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O Urban Chic Apartament zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na verona-hotels.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10