Stelle di Verona - Cordelia

Oblíbené u hostů
Apartmán

Verona, ItálieAlto San Nazaro, 9 interno 6, 37129

Dobrá cena

Orientační cena za noc pro 2 osoby~2 558 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 4 hosty
  • Rozloha: 60 m²
  • Ložnice: 1
  • Parkování

Ceny a dostupnost

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~2 558 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O apartmánu

V lokalitě Verona nabízí Stelle di Verona - Cordelia „Apartmán s 1 ložnicí“ s plochou 60 m² až pro 4 osoby. Fén a vlastní koupelna jsou v tomto apartmánu. K dispozici máte také kuchyň nebo kuchyňský kout, troubu, varnou desku a lednici. Vybavení zahrnuje také televizi, klimatizaci a sušičku. V tomto apartmánu máte výhled na zahradu.

„Piazza Indipendenza“ je ve vzdálenosti 830 m od apartmánu. K místu „Natural History Museum Verona“ je to 720 m. Používání Wi-Fi není zpoplatněno. Hosté mohou parkovat v areálu ubytování.

Vzdálenosti k vybraným místům

Ponte Pietra1,2 km
Palazzo del Vescovado1,2 km vzdušnou čarou
Sant'Anastasia1,3 km
Via Mazzini1,3 km

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Apartmán

Ověřit, zda vyhovuje
Ověřit, zda vyhovuje
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Zadejte počet hostů a vyberte potřebné vybavení. Ověříme, zda toto ubytování splňuje vaše požadavky. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat

Apartmán s 1 ložnicí

▾

Stelle di Verona - Cordelia - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkoviště v objektu
  • Klimatizace
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Zvukotěsné pokoje

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezdod do

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Hosté mladší 18 let se mohou přihlásit pouze s rodičem nebo zákonným zástupcem.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Parkování

Zaparkovat můžete přímo u ubytování.

Děti a přistýlky

Dětská postýlka - pro děti od 0 do 3 let

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování - původní jazyk

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Hosté, kteří ještě nedovršili věku 18 let, se mohou ubytovat pouze s rodičem nebo zákonným zástupcem.

Jazyky
  • anglicky
  • španělsky
  • italsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • 023091-LOC-07593

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je železniční stanice „Verona Porta Vescovo“ od ubytování „Stelle di Verona - Cordelia“?

Železniční stanice „Verona Porta Vescovo“ se nachází 940 m vzdušnou čarou od ubytování.

Jak daleko je letiště „Verona Villafranca Airport“ od ubytování „Stelle di Verona - Cordelia“?

Verona Villafranca Airport se nachází 10,7 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Průměrné hodnocení z 202 recenzí hostů je 9,5/10 . Přečtěte si recenze apartmánu Stelle di Verona - Cordelia nebo přidejte vlastní.

Toprak04 - 2026
10/10
★★★★★

Byli jsme naprosto spokojeni: apartmán působil velmi příjemně, byl dokonale čistý, dobře vybavený a moderní. Okolí bylo klidné a výhled opravdu ohromující. Nedaleko se nachází park a do centra města se dá dojít za 10 minut. Tento pobyt bychom určitě doporučili jak na krátkou, tak na delší návštěvu.

ℹ) Recenze Stelle di Verona - Cordelia nevyjadřují stanovisko verona-hotels.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Stelle di Verona - Cordelia - srovnání cen

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s ubytováními ve stejném městě. Typická cena: polovina ubytování je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: ubytování 4★ nebo obdobné úrovně

Toto ubytování
~2 558 Kč
Typická cena
~3 438 Kč

Levnější než 8 z 10 ubytování 4★ nebo obdobné úrovně v tomto městě.

Porovnané ubytování 4★ nebo obdobné úrovně: 350

Stejný standard a vybavení

Toto ubytování
~2 558 Kč
Typická cena
~3 447 Kč

Toto ubytování je o 26 % levnější než typická cena této skupiny.

Ubytování 4★ nebo obdobné úrovně s parkováním: 241

Za podobnou cenu

~2 175 Kč – ~2 942 Kč

  • Porovnaná ubytování 162
  • Lépe hodnocená než toto ubytování 10
  • S bazénem 6
  • Se snídaní 26

Nejlépe hodnocené za tuto cenu

La Casa di Edo

9,9/10 ~2 687 Kč

Ceny za noc pro 2 dospělé jsou orientační. Ověřte si cenu pro svůj termín. Zahrnujeme oficiální hotelové hvězdičky i odhadovaný standard ubytování.
Více o srovnání

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování. Standard zahrnuje oficiální hotelové hvězdičky (★) i odhadovanou úroveň jiných ubytování (●). Ne každý objekt ve skupině má oficiální hotelovou kategorii.