Relais Balcone di Giulietta

Via Cappello 23 - Cortile di Giulietta, 37121 Werona, Włochy

  • Do 5 osób
  • Do 55 m²
  • Sypialnie: 1

Pensjonat Relais Balcone di Giulietta mieści się w miejscowości Werona. Maksymalna liczba gości w jednej opcji zakwaterowania to pięć osób. Powierzchnia dostępnych opcji zakwaterowania sięga 55 m².

W dostępnych opcjach do dyspozycji gości oddano prywatną łazienkę i klimatyzację. Na miejscu goście mogą skorzystać z bezpłatnego Wi-Fi. Goście mają możliwość zamówienia transferu. Wśród usług jest codzienne sprzątanie.

W czasie pobytu goście mogą wybrać się na pieszą wycieczkę albo jeździć na rowerze.

Obiekt i miejsce „Natural History Museum Verona” dzieli 500 m.

Odległości są orientacyjne. Długość trasy może się różnić.

Odległości do wybranych miejsc

Plac Bra800 m
Werona-Villafranca14 km
Palazzo del Vescovado660 m
Piazza Indipendenza130 m

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~1 162 zł

Jak sprawdzić dostępność w obiekcie Relais Balcone di Giulietta?

Wybierz termin pobytu i kliknij „Zobacz dostępność”. Jeśli obiekt nie będzie dostępny, zobaczysz podobne obiekty w wybranym terminie lub propozycje innych dat.

Wybór pokoi

Pokój Dwuosobowy typu Deluxe

  • prywatna łazienka
  • klimatyzacja
  • wanna z hydromasażem

3 osoby30 m²prywatna łazienka

Relais Balcone di Giulietta - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • klimatyzacja
  • całkowity zakaz palenia
  • transfer lotniskowy
  • codzienne sprzątanie
  • ekspresowe zameldowanie i wymeldowanie
  • przechowalnia bagażu
  • pralnia

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowaniedo

Dzieci i dodatkowe łóżka

Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować.

Akceptujemy dzieci w każdym wieku.

Łóżeczko dziecięce - dla dzieci w wieku 0–3 lat

Zwierzęta

  • Zwierzęta nie są akceptowane.
Ważne informacje

Obiekt Relais położony jest w strefie wyłączonej z ruchu kołowego.

Podróżując samochodem, należy dotrzeć do placu Piazza Francesco Viviani (50 metrów od obiektu) i skontaktować się z personelem obiektu w celu uzyskania dalszych informacji.

W obiekcie nie można organizować wieczorów panieńskich, kawalerskich ani podobnych imprez.

Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu.

Prośbę możesz wpisać w polu 'Życzenia specjalne' albo przekazać bezpośrednio obiektowi, korzystając z danych z potwierdzenia rezerwacji.

Przy zameldowaniu trzeba okazać ważny dokument tożsamości ze zdjęciem i kartę kredytową.

Realizacja życzeń specjalnych zależy od dostępności i może wymagać dopłaty.

Języki
  • niemiecki
  • angielski
  • hiszpański
  • włoski
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
Numer licencji:
  • 023091-ALT-00083

Relais Balcone di Giulietta na mapie: Werona

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Relais Balcone di Giulietta”?

Zameldowanie: od 14:00 do 21:00. Wymeldowanie: do 11:00.

Czy w obiekcie „Relais Balcone di Giulietta” jest dostępne Wi-Fi?

Goście mogą korzystać z bezpłatnego Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Relais Balcone di Giulietta”?

Maksymalna liczba gości w jednej opcji zakwaterowania: 5.

Gdzie znajduje się Relais Balcone di Giulietta?

Obiekt znajduje się w miejscowości Werona.

Jak daleko od obiektu „Relais Balcone di Giulietta” znajduje się Verona Porta Nuova?

Verona Porta Nuova znajduje się 1,9 km od obiektu.

Jak daleko od obiektu „Relais Balcone di Giulietta” znajduje się lotnisko „Verona Villafranca Airport”?

Verona Villafranca Airport znajduje się 9,9 km od obiektu.

Opinie o Relais Balcone di Giulietta

Średnia ocena z 809 opinii na Booking.com to 9,6/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Simon 06 - 2026
10/10

Wyjątkowy hotel, a darmowy minibar z przekąskami i napojami był miłym dodatkiem. Lokalizacja jest znakomita, a gdy muzeum jest zamknięte, można łatwo dostać się do balkonu Julii. Hotel leży w samym centrum Werony, więc w pobliżu jest mnóstwo kawiarni, restauracji, barów i podobnych miejsc.

ℹ) Opinie gości Relais Balcone di Giulietta nie stanowią oceny serwisu verona-hotels.com.

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10