Casa Vacanze Mazzanti

Via Mazzanti 17, 37121 Werona, Włochy

  • Do 5 osób
  • Do 94 m²
  • Sypialnie: 2
  • Parking

Goście oceniają Casa Vacanze Mazzanti na 9,7/10 (38 opinii). Do centrum jest stąd 600 m. Obiekt oferuje m.in. bezpłatne Wi-Fi, pokoje rodzinne oraz transfer lotniskowy.

Casa Vacanze Mazzanti to apartament w Weronie, w centralnej części miasta. Obejmuje 2 sypialnie.

Pokoje i wyposażenie

Apartament ma prywatne wejście i podłogę z parkietu. W środku jest 1 łazienka z prysznicem i bidetem oraz kuchnia z płytą kuchenną, lodówką, zmywarką i przyborami kuchennymi. Dostępna jest też klimatyzacja, telewizor z płaskim ekranem, pralka i jadalnia. Z okien widać miasto.

Usługi i udogodnienia

Obiekt zapewnia bezpłatne Wi-Fi. Dostępny jest płatny transfer lotniskowy. Na miejscu działa też dojazd windą na wyższe piętra.

Dojazd i okolica

Od obiektu dzieli 2,1 km od dworca autobusowego w Weronie. Lotnisko Werona jest oddalone o 11 km.

Atrakcje

  • Ponte Pietra - 750 m
  • Pałac Canossów - 800 m
  • Bramy della Bra - 850 m

Dobrze wiedzieć

Budynek pochodzi z 1277 roku.

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Wybór pokoi

Apartament z 2 sypialniami

  • prywatna łazienka
  • aneks kuchenny
  • kuchnia

5 osób94 m²prywatna łazienka

Casa Vacanze Mazzanti - udogodnienia

  • darmowe Wi-Fi
  • klimatyzowane pokoje
  • pokoje dla rodzin
  • całkowity zakaz palenia
  • transport z/na lotnisko
  • sprzątanie codzienne
  • windy

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowanieod do

Zwierzęta

  • Obiekt nie akceptuje zwierząt.
Ważne informacje

Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu.

Prośbę możesz wpisać w polu 'Życzenia specjalne' albo przekazać bezpośrednio obiektowi, korzystając z danych z potwierdzenia rezerwacji.

W obiekcie nie można organizować wieczorów panieńskich, kawalerskich ani podobnych imprez.

Obiektem zarządza osoba prywatna.

Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
Numer licencji:
  • 023091UAM00037
 

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Casa Vacanze Mazzanti”?

Zameldowanie: od 14:00 do 20:00. Wymeldowanie: od 10:00 do 11:00.

Czy Casa Vacanze Mazzanti oferuje parking?

Parking jest dostępny.

Czy w obiekcie „Casa Vacanze Mazzanti” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Casa Vacanze Mazzanti”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 5 osób.

Czy Casa Vacanze Mazzanti ma udogodnienia dla rodzin?

Na miejscu dostępne są udogodnienia przeznaczone dla rodzin.

Gdzie znajduje się Casa Vacanze Mazzanti?

Obiekt znajduje się w miejscowości Werona.

Casa Vacanze Mazzanti na mapie: Werona

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Opinie o Casa Vacanze Mazzanti

Średnia ocena z 38 opinii na Booking.com to 9,7/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o Casa Vacanze Mazzanti. Dodaj swoją na verona-hotels.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10