B&B Alle Piscine Verona

Viale Colonnello Galliano 19, 37138 Werona, Włochy

  • Do 2 osób
  • Powierzchnia: 25 m²
  • Prysznic bezprogowy
  • Sypialnie: 1

Museo di Castelvecchio: 1 km od obiektu B&B.

B&B Alle Piscine Verona to obiekt B&B w miejscowości Werona. Powierzchnia dostępnych pokoi dochodzi do 25 m². Maksymalnie dwie osoby mogą nocować w jednym pokoju. Sypialnie mają łóżko pojedyncze i duże łóżko (typu king-size).

Pokoje mają w wyposażeniu prywatną łazienkę i klimatyzację. Goście mogą korzystać z bezpłatnego Wi-Fi. Pokoje sprzątane są każdego dnia. Goście mogą zagrać w golfa.

Odległości są orientacyjne. Długość trasy może się różnić.

Odległości do wybranych miejsc

Zamek Castelvecchio1,5 km
Most w Castelvecchio1,6 km
Amfiteatr w Weronie2,7 km
Plac Bra2,7 km

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Jak sprawdzić dostępność w obiekcie B&B Alle Piscine Verona?

Wybierz termin pobytu i kliknij „Zobacz dostępność”. Jeśli obiekt nie będzie dostępny, zobaczysz podobne obiekty w wybranym terminie lub propozycje innych dat.

Wybór pokoi

Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką

  • prywatna łazienka
  • klimatyzacja
  • wyciszenie

2 osoby25 m²prywatna łazienka

B&B Alle Piscine Verona - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • klimatyzacja
  • pokoje rodzinne
  • całkowity zakaz palenia
  • codzienne sprzątanie
  • obsługa pokoju
  • śniadanie w pokoju
  • ekspresowe zameldowanie i wymeldowanie

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowanieod do

Dzieci i dodatkowe łóżka

Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować.

Akceptujemy dzieci w każdym wieku.

Dostawka - dla dzieci w wieku 0–11 lat

Dostawka - dla dzieci od 12 lat

Zwierzęta

  • Zwierzęta nie są akceptowane.
Ważne informacje

Please note that air conditioning is not included and will be charged EUR 5 per day when used.

W obiekcie może przebywać najwyżej jedno zwierzę.

Please note that the property can only allow pets with a maximum weight of 7 kilos.

Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu.

Prośbę możesz wpisać w polu 'Życzenia specjalne' albo przekazać bezpośrednio obiektowi, korzystając z danych z potwierdzenia rezerwacji.

Języki
  • niemiecki
  • włoski
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
Numer licencji:
  • 023091-BEB-00336

B&B Alle Piscine Verona na mapie: Werona

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „B&B Alle Piscine Verona”?

Zameldowanie: od 14:30 do 22:00. Wymeldowanie: od 07:00 do 11:00.

Czy w obiekcie „B&B Alle Piscine Verona” jest dostępne Wi-Fi?

Goście mogą korzystać z bezpłatnego Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „B&B Alle Piscine Verona”?

Dostępne są pokoje dla maksymalnie 2 osób.

Czy B&B Alle Piscine Verona ma restaurację lub oferuje śniadanie?

Na miejscu serwowane jest śniadanie.

Czy B&B Alle Piscine Verona ma udogodnienia dla osób z ograniczoną mobilnością?

Co najmniej jedna opcja ma prysznic bezprogowy.

Gdzie znajduje się B&B Alle Piscine Verona?

Obiekt znajduje się w miejscowości Werona.

Jak daleko od obiektu „B&B Alle Piscine Verona” znajduje się Verona Porta Nuova?

Verona Porta Nuova znajduje się 1,2 km od obiektu.

Jak daleko od obiektu „B&B Alle Piscine Verona” znajduje się lotnisko „Verona Villafranca Airport”?

Verona Villafranca Airport znajduje się 8,2 km od obiektu.

Opinie o B&B Alle Piscine Verona

Średnia ocena z 596 opinii na Booking.com to 8,7/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Yun 10 - 2025
9/10

Zatrzymaliśmy się tutaj i było przytulnie oraz czysto, naprawdę podobała nam się artystyczna atmosfera. Łazienka była wygodna i fajna. Śniadanie było świetne - świeże owoce, omlety robione na bieżąco, dobra kawa. Obsługa była super, bardzo pomocna. Łóżko też było duże i wygodne.

ℹ) Opinie gości B&B Alle Piscine Verona nie stanowią oceny serwisu verona-hotels.com.

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10