ARENA D'INTORNO LUXURY e SUITES

Bed and breakfast

Verona, Itálie5 Via Daniele Manin piano 3, interno 9, 37122

Orientační cena za noc pro 2 osoby~4 316 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 4 hosty
  • Až 28 m²
  • Ložnice: 1

Ceny a dostupnost

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~4 316 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O ubytování B&B

ARENA D'INTORNO LUXURY e SUITES v lokalitě Verona nabízí apartmá a pokoje, všechny s výhledem na zahradu. Ve všech máte k dispozici fén a vlastní koupelnu. Nabízejí také klimatizaci, televizi, trezor a kávovar. Dále mají všechny lednici, rychlovarnou konvici a psací stůl.

V budově můžete využít výtah. Pro hosty je dostupná Wi-Fi zdarma. „Maffei Museum“ je 160 m od ubytování.

Vzdálenosti k vybraným místům

Castelvecchio200 m vzdušnou čarou
Piazza Bra600 m
Piazza Indipendenza940 m vzdušnou čarou
Natural History Museum Verona1 km vzdušnou čarou

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Vyhovuje toto ubytování B&B vašim potřebám?

Možnosti ubytování

Porovnat pokoje

Porovnejte velikost a vybavení jednotlivých pokojů. Kliknutím na název zobrazíte podrobnosti.

Pokoj nebo apartmánMaximální počet hostůPlochaPostele
Apartmá s výhledem na město423 m²Extra velká postel (velikosti Super King), Rozkládací pohovka
Čtyřlůžkový pokoj Superior428 m²2 × Samostatná postel, Extra velká postel (velikosti Super King)
Čtyřlůžkový pokoj Deluxe427 m²2 × Samostatná postel, Extra velká postel (velikosti Super King)
Třílůžkový pokoj Superior318 m²Samostatná postel, Extra velká postel (velikosti Super King)
Pomoc s výběrem
Pomoc s výběrem
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Zadejte své priority a porovnejte pokoje v penzionu ARENA D'INTORNO LUXURY e SUITES podle potřeb svého pobytu. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat

Vybavení v každém ubytování

  • Vlastní koupelna
  • klimatizace
  • ručníky
  • fén
  • lednice
  • psací stůl

Apartmá s výhledem na město

▾

Čtyřlůžkový pokoj Superior

▾

Čtyřlůžkový pokoj Deluxe

▾

Třílůžkový pokoj Superior

▾

ARENA D'INTORNO LUXURY e SUITES - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Klimatizace
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Výtah
  • Trezor
  • Zvukotěsné pokoje

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezdod do

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Hosté mladší 18 let se mohou přihlásit pouze s rodičem nebo zákonným zástupcem.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Děti a přistýlky

Dětská postýlka - pro děti od 1 do 3 let

Přistýlka - pro děti od 5 let

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování - původní jazyk

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

Hosté, kteří ještě nedovršili věku 18 let, se mohou ubytovat pouze s rodičem nebo zákonným zástupcem.

Spravováno soukromým hostitelem

Jazyky
  • německy
  • anglicky
  • španělsky
  • francouzsky
  • italsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • 023091-LOC-05131

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je železniční stanice „Verona Porta Nuova“ od ubytování „ARENA D'INTORNO LUXURY e SUITES“?

Železniční stanice „Verona Porta Nuova“ se nachází 1,2 km vzdušnou čarou od ubytování.

Jak daleko je letiště „Verona Villafranca Airport“ od ubytování „ARENA D'INTORNO LUXURY e SUITES“?

Verona Villafranca Airport se nachází 9,1 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Průměrné hodnocení z 442 recenzí hostů je 9,2/10 . Přečtěte si recenze ubytování typu bed and breakfast ARENA D'INTORNO LUXURY e SUITES nebo přidejte vlastní.

Davide09 - 2026
10/10
★★★★★

Pokoj byl moc pěkný, čistý a moderní. Hostitelé byli přátelští a pozorní, poskytli všechny potřebné informace k přístupu. Poloha přímo v srdci Verony je skvělá. K podzemnímu parkovišti se dá dojít za 5 minut.

ℹ) Recenze ARENA D'INTORNO LUXURY e SUITES nevyjadřují stanovisko verona-hotels.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

ARENA D'INTORNO LUXURY e SUITES - srovnání cen

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s ubytováními ve stejném městě. Typická cena: polovina ubytování je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: ubytování 4★ nebo obdobné úrovně

Toto ubytování
~4 316 Kč
Typická cena
~3 284 Kč

Dražší než 8 z 10 ubytování 4★ nebo obdobné úrovně v tomto městě.

Porovnané ubytování 4★ nebo obdobné úrovně: 354

Stejný standard a vybavení

Toto ubytování
~4 316 Kč
Typická cena
~3 306 Kč

Toto ubytování je o 31 % dražší než typická cena této skupiny.

Ubytování 4★ nebo obdobné úrovně s rodinnými pokoji: 219

Za podobnou cenu

~3 669 Kč – ~4 964 Kč

  • Porovnaná ubytování 97
  • Lépe hodnocená než toto ubytování 54
  • S bazénem 4
  • Se snídaní 24

Nejlépe hodnocené za tuto cenu

Angolo Bassini - Apartment

9,9/10 ~4 060 Kč

Ceny za noc pro 2 dospělé jsou orientační. Ověřte si cenu pro svůj termín. Zahrnujeme oficiální hotelové hvězdičky i odhadovaný standard ubytování.
Více o srovnání

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování. Standard zahrnuje oficiální hotelové hvězdičky (★) i odhadovanou úroveň jiných ubytování (●). Ne každý objekt ve skupině má oficiální hotelovou kategorii.